Pogoń Siedlce kontra Lech Poznań II, wynik spotkania 2-0

Pogoń Siedlce kontra Lech Poznań II, wynik 2-0. Dnia 2021-09-15 14:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Pogoń Siedlce a Lech Poznań II.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce a Lech Poznań II zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: M. Górski 9' 1-0 W. Trochim 54' 2-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: R. Majewski 48' M. Gorski 63' K. Mis 88' F. Wroblewski 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kozubal 53' M. Pingot 63' S. Krivets 87' A. Kaczmarek 88'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Pogoń Siedlce stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Garbarnia Kraków.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. R. Majewski A. Kozubal raz za razem zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż mecze nudzą. Ustawicznie trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Pogoń Siedlce oraz Lech Poznań II oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ROSRRiT.