Spotkanie Chojniczanka Chojnice vs Pogoń Siedlce, wynik końcowy 3-0

W dniu 2021-09-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie meczu między Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: S. van Huffel 24' 1-0 S. Skrzypczak 39' 2-0 M. Cegielka 78' 3-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: K. Broda 45' S. van Huffel 64'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 32' W. Trochim 64'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II a Pogoń Siedlce podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Coraz częściej kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak K. Broda M. Piotrowski raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie natrafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, nieczyste faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Walki między graczami są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nie są warte uwagi. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.