Dnia 2021-10-03 12:00 odbył się mecz między Pogoń Siedlce i Kalisz zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce i Kalisz zakończyła się . Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-10-03 12:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Kalisz.

Gole strzelali: M. Przybecki 73' 1-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Gorski 68' P. Misiak 75'

Żółte kartki Kalisz: N. Zawistowski 37' P. Stolc 41' F. Kendzia 44' D. Kaminski 52' P. Stolc 64' M. Majewski 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Kalisz: P. Stolc 64'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy jak M. Gorski N. Zawistowski niejednokrotnie zagwarantowały własnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi są nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze nużące. Zdarzają się książkowe asysty i bramki, nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogoń Siedlce i Kalisz w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion ROSRRiT.