Na obiekcie Stadion ROSRRiT dnia 2021-10-30 12:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Pogoń Siedlce i Radunia Stężyca zakończone wynikiem 4-1

Pogoń Siedlce vs Radunia Stężyca, wynik 4-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce a Radunia Stężyca wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2021-10-30 12:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Górski 26' 1-0 R. Majewski 41' 2-0 M. Górski 55' 3-0 C. Demianiuk 61' 4-0 D. Retlewski 76' 4-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Wichtowski 32' M. Gorski 50'

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 4' 66'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak M. Wichtowski J. Letniowski często zapewniają wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania statyczne. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Pogoń Siedlce i Radunia Stężyca jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ROSRRiT.