Mecz Pogoń Siedlce kontra Ruch Chorzów, wynik 1-1

Pogoń Siedlce kontra Ruch Chorzów 1-1. W dniu 2021-12-01 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Pogoń Siedlce a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Siedlce a Ruch Chorzów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Górski 74' 1-0 M. Mokrzycki 87' 1-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: R. Majewski 30' M. Piotrowski 52' M. Przybecki 84' M. Piotrowski 86'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Bedzieszak 67'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 86'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogoń Siedlce zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów. Kolejno natomiast Ruch Chorzów podejmie Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice piłki nożnej śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi R. Majewski K. Bedzieszak wielokrotnie sprawiają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych emocji. Walki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas nudzą. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule, idealne asysty czy bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Pogoń Siedlce i Ruch Chorzów i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ROSRRiT.