Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków, wynik spotkania 0-3

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2021-12-05 11:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Hutnik Kraków.

Gole strzelali: K. Sobala 32' 0-1 L. Kedziora 69' 0-2 D. Hoyo-Kowalski 79' 0-3

Żółte kartki Pogoń Siedlce: W. Trochim 17'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 34' J. Wilczynski 45' K. Sobala 46' P. Kielis 54' L. Kedziora 61'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogoń Siedlce stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak W. Trochim D. Hoyo-Kowalski często zapewniły kapitalnym fanom wiele wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się idealne bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Pogoń Siedlce i Hutnik Kraków jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ROSRRiT.