Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg, wynik meczu: 1-1

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Pogoń Siedlce a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Kalahur 12' 0-1 M. Górski 57' 1-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: N. Fiedosewicz 20' M. Gorski 34'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Czarny 80'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Stal Rzeszów.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak N. Fiedosewicz M. Czarny wielokrotnie zapewniają kapitalnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Walki między graczami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion ROSRRiT.