Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-04-05 14:00 miało miejsce spotkanie Pogoń Grod. Mazowiecki vs Pogoń Siedlce - wynik końcowy 1-2

Pogoń Grod. Mazowiecki vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-2. W dniu 2022-04-05 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Grod. Mazowiecki i Pogoń Siedlce.

Pierwsza połowa spotkania między Pogoń Grod. Mazowiecki a Pogoń Siedlce zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: K. Miś 27' 0-1 J. Kołaczek 35' 1-1 W. Preuss 85' 1-2

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Lisowski 51' M. Sacharuk 88'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 48' N. Fiedosewicz 75' C. Demianiuk 90'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

W dzisiejszych czasach kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Lisowski M. Piotrowski nierzadko zapewniły własnym wiernym fanom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Często zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, bezwzględne faule zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między zawodnikami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze nas nudzą. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Pogoń Siedlce oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.