Dnia 2022-05-01 15:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT miał miejsce mecz między Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów - 1-4

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Siedlce a Stal Rzeszów wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Dnia 2022-05-01 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: P. Głowacki 39' 0-1 M. Górski 62' 1-1 A. Prokić 64' 1-2 D. Marczuk 74' 1-3 P. Głowacki 86' 1-4

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Koloczek 38' W. Trochim 67' M. Lopez 71'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 57' K. Sadlocha 65'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Śliwa. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi M. Koloczek P. Glowacki raz za razem sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Nieustannie zdarzają się książkowe asysty i bramki, brutalne faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ROSRRiT.