Dnia 2022-07-23 15:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT odbyło się spotkanie Pogoń Siedlce vs Polonia Warszawa zakończone wynikiem 2-1

Pogoń Siedlce vs Polonia Warszawa, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogoń Siedlce i Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-07-23 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki - 2 pomiędzy Pogoń Siedlce a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: D. Nowak 34' 1-0 D. Nowak 45' 2-0 K. Pieczara 57' 2-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Szuprytowski 15' M. Kikolski 88'

Żółte kartki Polonia Warszawa: A. Pazio 52' L. Piatek 54' W. Fadecki 59' M. Kowalski-Haberek 79'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Aluszyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Pogoń Siedlce stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg natomiast Polonia Warszawa podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

Liczni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak D. Szuprytowski A. Pazio raz za razem zapewniły kapitalnym fanom wiele wspaniałych emocji. Obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Pogoń Siedlce i Polonia Warszawa i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ROSRRiT.