Garbarnia Kraków kontra Pogoń Siedlce, wynik meczu 3-2

 

Pierwsza połowa spotkania między Garbarnia Kraków oraz Pogoń Siedlce zakończyła się 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-07-31 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się znakomity mecz ligi II Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Garbarnia Kraków a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: A. Zak 7' 1-0 D. Nowak 15' 1-1 P. Mularczyk 24' 2-1 P. Mularczyk 37' 3-1 C. Bujalski 66' 3-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 27' P. Mularczyk 53' K. Dziedzic 70'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Szuprytowski 23' Marcinho 42' M. Piotrowski 45' D. Nowak 55'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi ciekawe starcia, które dotyczą ligi II Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. M. Bartkow D. Szuprytowski wielokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na zapadające w pamięć gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między graczami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to mecze statyczne. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Garbarnia Kraków oraz Pogoń Siedlce oraz ich udział w II Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.