Dnia 2022-08-26 15:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Jastrzębie i Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jastrzębie i Pogoń Siedlce wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-08-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Jastrzębie a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: M. Rutkowski 21' 0-1 D. Stanclik 69' 1-1 S. Gołuch 73' 2-1 Y. Zakharchenko 84' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 18' N. Wysinski 37' B. Borun 45' D. Klimkiewicz 46' K. Jadach 64'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: C. Bujalski 43' E. Dzieciol 60' C. Demianiuk 70' M. Wichtowski 84'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Stomil Olsztyn natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

Liczni kibice śledzą bardzo interesujące poczynania ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak D. Szkudlarek C. Bujalski raz za razem zapewniły wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na niezwykłe asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych iśledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Jastrzębie i Pogoń Siedlce jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.