Mecz Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-07-16 11:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zagłębie Lubin II oraz Pogoń Siedlce wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-07-16 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Zagłębie Lubin II i Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: C. Dieng 52' 1-0

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: F. Kocaba 50' M. Kizyma 60'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Nowak 11' T. Lewandowski 35' C. Demianiuk 49'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Horożaniecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zagłębie Lubin II stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice a Pogoń Siedlce z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Hutnik Kraków.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak F. Kocaba D. Nowak systematycznie serwują wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami są zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Stale obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East. Udział takich znanych drużyn jak Zagłębie Lubin II oraz Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.