Spotkanie Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg, wynik 1-2

Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Pogoń Siedlce i Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: D. Bałdyga 43' 0-1 Iván Agudo 77' 0-2 C. Demianiuk 81' 1-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 7' C. Bujalski 45' C. Demianiuk 45' T. Lewandowski 69' N. Fiedosewicz 76' B. Wicenciak 90' K. Wlodyka 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Stefanik 86' M. Bierzalo 86' B. Sulkowski 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 69'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Dzisiaj wierni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze jak T. Lewandowski M. Stefanik częstokroć zagwarantowały swoim entuzjastom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami ligowymi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, iż potyczki męczą kibica. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Pogoń Siedlce i Siarka Tarnobrzeg oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ROSRRiT.