Mecz między Radunia Stężyca i Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-10-23 12:00 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy

Radunia Stężyca vs Pogoń Siedlce wynik meczu 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Radunia Stężyca a Pogoń Siedlce wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-23 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Radunia Stężyca a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: W. Luczak 29' 1-0 J. Straus 45' 2-0 D. Nowak 77' 2-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Gorski 39' D. Bashlay 69' W. Jakubik 78' J. Surdykowski 82' M. Orlowski 85'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 45' M. Rutkowski 74' D. Szuprytowski 79'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Resovia Rzeszów.

Dzisiaj wierni fani z dużym zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. M. Gorski T. Lewandowski nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Nieustannie zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, brutalne faule, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą fana. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych zespołów jak Radunia Stężyca i Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.