Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg, wynik spotkania - 0-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogoń Siedlce oraz Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-10-29 12:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce oraz Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogoń Siedlce: E. Dzieciol 16' C. Bujalski 75' K. Wlodyka 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: R. Obst 51' J. Soljic 52' J. Cabrera 73' M. Kozajda 87'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Polonia Warszawa a Kotwica Kołobrzeg z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak E. Dzieciol R. Obst wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Wielokrotnie zdarzają się ostre sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy gole gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazśledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogoń Siedlce oraz Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ROSRRiT.