Mecz Pogoń Siedlce kontra Olimpia Grudziądz 0-0

Pogoń Siedlce vs Olimpia Grudziądz, wynik spotkania - 0-0

W dniu 12 kwietnia 2024 roku na Stadionie ROSRRiT odbył się zacięty mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Olimpia Grudziądz. Pomimo starań obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mimo braku bramek, emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Wynik na przerwę również utrzymywał się bez zmian - 0-0. Kibice wypełnili trybuny, tworząc niesamowitą atmosferę, która dodatkowo podgrzewała atmosferę na boisku. Mecz ten na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn.

Mecz Kotwica Kołobrzeg kontra Pogoń Siedlce, wynik 2-2

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce, wynik spotkania - 2-2

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Pogoń Siedlce, które odbyło się 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45 na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, obie ekipy podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje trwały do samego końca.

Pogoń Siedlce kontra Lech Poznań II, wynik 2-0

Mecz Pogoń Siedlce vs Lech Poznań II zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-03-30 14:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Lech Poznań II, który odbył się 30 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie ROSRRiT, zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując rywali 2-0. Już w pierwszej połowie Pogoń Siedlce objęła prowadzenie 1-0, utrzymując skuteczną grę do końcowego gwizdka sędziego.

Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3

Pogoń Siedlce kontra Polonia Bytom, wynik spotkania: 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Pogonią Siedlce a Polonią Bytom z II Ligi - East zakończył się niespodziewanym remisem 3-3 pomimo trzybramkowej przewagi gości na przerwę. Spotkanie miało miejsce na Stadionie ROSRRiT o godzinie 11:00, a emocje sięgały zenitu do ostatnich minut. Ostateczny wynik pozostawił kibiców z wrażeniem, czekamy na więcej w kolejnych spotkaniach ligowych.

Pogoń Siedlce kontra Stomil Olsztyn, wynik 1-0

Na stadionie Stadion ROSRRiT miało miejsce spotkanie Pogoń Siedlce kontra Stomil Olsztyn: 1-0

W minioną niedzielę na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach odbył się emocjonujący mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Pogoni Siedlce oraz Stomil Olsztyn. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując gości 1-0. Mecz ten miał miejsce 13 marca o godzinie 17:00, a wynik na przerwę był remisowy 0-0.

Sandecja Nowy Sącz kontra Pogoń Siedlce, wynik 2-3

Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-3

W najnowszym starciu II Ligi - East, drużyny Sandecja Nowy Sącz oraz Pogoń Siedlce zmierzyły się na boisku Stadionu ul. Kusocińskiego. Mecz, który odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 11:00, przyniósł emocjonujące widowisko zakończone zwycięstwem Pogoni Siedlce 3-2. Goście prowadzili 2-1 na przerwę i utrzymali przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Pogoń Siedlce vs Hutnik Kraków, wynik 1-1

Na stadionie Stadion ROSRRiT dnia 2024-03-01 16:45 odbyło się spotkanie Pogoń Siedlce vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-1

W miniony wtorek, 1 marca 2024 roku, na Stadionie ROSRRiT odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków. Pomimo wyrównanej rywalizacji, obie ekipy musiały zadowolić się remisem 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 22. kolejki II Ligi - East.

Kalisz - Pogoń Siedlce, wynik 4-1

Dnia 2024-02-24 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Kalisz oraz Pogoń Siedlce: wynik końcowy 4-1

W sobotę, 24 lutego 2024 roku, na Stadionie OSRiR drużyna Kalisza podejmowała Pogoń Siedlce w ramach 21. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-1, po tym jak na przerwę schodzili przy wyniku 3-1. Starcie to było jednym z kluczowych punktów tej rundy, a wynik ten na pewno odbije się głośnym echem w środowisku piłkarskim.

Stal Stalowa Wola vs Pogoń Siedlce wynik 2-1

Stal Stalowa Wola kontra Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 2-1

W dniu 27 listopada 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Pogoń Siedlce. Spotkanie, które odbyło się w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, było częścią rozgrywek II Ligi - East, a jego wynik końcowy to 2-1, pomimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0.

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź II vs Pogoń Siedlce, wynik końcowy 1-2

ŁKS Łódź II vs Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 1-2

W dniu 20 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Pogoń Siedlce. Spotkanie, które było częścią 18. kolejki II ligi - East, zakończyło się zwycięstwem drużyny Pogoń Siedlce 2:1. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, druga połowa przyniosła emocjonujące chwile i bramki, które zdecydowały o ostatecznym wyniku.

MKP Pogoń Siedlce na YouTube

Skróty ciekawych meczów

Mecz Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 2-2

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Garbarnia Kraków oraz Pogoń Siedlce zakończyła się . Końcowy wynik meczu to 2-2.

Więcej…

Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice vs Pogoń Siedlce 3-0

W dniu 2021-09-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce.

Więcej…

Relacje ze spotkań Pogoni

Radunia Stężyca vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-1

Radunia Stężyca vs Pogoń Siedlce wynik meczu 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Radunia Stężyca a Pogoń Siedlce wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Więcej…

Mecz pomiędzy Pogoń Siedlce - Kalisz, wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce i Kalisz zakończyła się . Końcowy wynik meczu to 1-0.