Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce, wynik spotkania - 2-2

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Pogoń Siedlce, które odbyło się 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45 na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, obie ekipy podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje trwały do samego końca.

Relacja z meczu: Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce

Witajcie kibice na stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, gdzie odbył się emocjonujący pojedynek pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg a Pogoń Siedlce. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a atmosfera na trybunach była gorąca od samego początku.

Pierwsze emocje na boisku pojawiły się już w 4. minucie, kiedy to E. Dzieciol z Pogoni Siedlce otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę na 0-1. Gospodarze szybko odpowiedzieli, a w 39. minucie M. Kozajda doprowadził do wyrównania, 1-1.

Druga połowa również była pełna zwrotów akcji. W 61. minucie to Kotwica Kołobrzeg wyszła na prowadzenie po trafieniu T. Madembo, który ustalił wynik na 2-1. Jednak niecałe pięć minut później goście z Pogoni Siedlce odpowiedzieli. C. Demianiuk strzelił gola na 2-2 w 65. minucie, przynosząc swojej drużynie cenny punkt w wyjazdowym meczu.

Obie drużyny zakończyły mecz z żółtymi kartkami. D. Burka z Pogoni Siedlce został ukarany w 90. minucie. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Warto zauważyć, że zarówno Kotwica Kołobrzeg, jak i Pogoń Siedlce mają trudne spotkania przed sobą. Gospodarze zmierzą się kolejno z Zagłębiem Lubin II, Wisłą Puławy oraz ŁKS Łódź II, natomiast goście zagrają przeciwko Olimpii Grudziądz, SKRze Częstochowa oraz Radunii Stężyca.