Na stadionie Stadion ROSRRiT miało miejsce spotkanie Pogoń Siedlce kontra Stomil Olsztyn: 1-0

W minioną niedzielę na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach odbył się emocjonujący mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Pogoni Siedlce oraz Stomil Olsztyn. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując gości 1-0. Mecz ten miał miejsce 13 marca o godzinie 17:00, a wynik na przerwę był remisowy 0-0.

Relacja z przebiegu meczu

Mecz II ligi East pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce a Stomil Olsztyn odbył się na Stadionie ROSRRiT. Rozpoczął się o godzinie 17:00, a sędzią głównym spotkania był D. Gawęcki.

Relacja minuta po minucie

1' - Rozpoczęcie meczu na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach. Obie drużyny przystępują do rywalizacji z determinacją.

20' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gospodarzy - K. Mis za faul.

26' - F. Wojcik (Stomil Olsztyn) otrzymuje żółtą kartkę za agresywne zachowanie.

35' - Kolejna żółta kartka dla gości. K. Zwir karany za faul.

36' - I. Kosmicki (Stomil Olsztyn) dostaje żółtą kartkę.

45' - Sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Na tablicy wyników nadal 0-0.

54' - GOOL! C. Demianiuk (Pogoń Siedlce) strzela bramkę po asyście, prowadzenie 1-0 dla gospodarzy!

74' - I. Kosmicki (Stomil Olsztyn) otrzymuje drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną kartkę, goście grają teraz w dziesiątkę.

82' - H. Sadowski (Stomil Olsztyn) również dostaje żółtą kartkę, a atmosfera na boisku staje się napięta.

90' - Sędzia kończy mecz. Pogoń Siedlce pokonuje Stomil Olsztyn 1-0.

Po emocjonującym spotkaniu, które dostarczyło wielu wrażeń kibicom, Pogoń Siedlce triumfuje nad gośćmi z Olsztyna. C. Demianiuk okazał się bohaterem meczu, strzelając decydującego gola. Mimo starań Stomilu Olsztyn, grając w ograniczonym składzie po czerwonej kartce dla Kosmickiego, nie udało im się odrobić strat. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice wspierali swoje drużyny przez cały mecz.

Następne spotkania zapowiadają się interesująco dla obu zespołów. Pogoń Siedlce zmierzy się kolejno z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg. Stomil Olsztyn natomiast czekają mecze z Kaliszem, Hutnikiem Kraków oraz Sandecją Nowy Sącz. Czy obie drużyny utrzymają dobrą formę? Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje na boisku!