Mecz Pogoń Siedlce vs Lech Poznań II zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-03-30 14:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Lech Poznań II, który odbył się 30 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie ROSRRiT, zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując rywali 2-0. Już w pierwszej połowie Pogoń Siedlce objęła prowadzenie 1-0, utrzymując skuteczną grę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Lech Poznań II

Dnia 30 marca na stadionie ROSRRiT odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Pogonią Siedlce a drużyną Lecha Poznań II. Do starcia doszło w ramach 26. kolejki II Ligi - East o godzinie 14:00. Sędzią głównym spotkania był F. Kaliszewski.

Od samego początku gospodarze pokazali swoją determinację, a już w 3. minucie P. Pyrdoł wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie Pogoni Siedlce. Mimo starań gości, wynik do przerwy pozostawał niezmieniony - 1-0 dla gospodarzy.

Druga połowa to ciągła walka o zdobycie bramek. Lech Poznań II próbował odrobić straty, jednak skuteczna gra Pogoni Siedlce uniemożliwiała im to. Emocje sięgnęły zenitu w ostatnich momentach meczu, kiedy to L. Hrnčiar ustalił wynik na 2-0 na korzyść gospodarzy, strzelając bramkę w 90. minucie.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - żółte kartki otrzymali zawodnicy obu drużyn. T. Cywka, J. Niedzielski, A. Nadolski oraz M. Wichtowski z Lecha Poznań II musieli uważać na swoje zachowanie. Czerwone kartki nie zostały użyte w tej potyczce.

Po zwycięstwie nad Lechem Poznań II, Pogoń Siedlce może świętować kolejne trzy punkty i przygotować się na nadchodzące spotkania z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz SKRĄ Częstochowa. Lech Poznań II natomiast zmierzy się z Wisłą Puławy, Jastrzębiem oraz ŁKS-em Łódź II.