Pogoń Siedlce kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania: 0-3

W najnowszym spotkaniu II Ligi - East drużyna Pogoni Siedlce podejmowała na własnym boisku Radunię Stężyca. Mecz ten odbył się 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie ROSRRiT. Ostateczny wynik to 0-3 na korzyść gości, którzy prowadzili już 0-1 po pierwszej połowie.]]>

Mecz Pogoń Siedlce vs. Radunia Stężyca - Relacja

Dramatyczne widowisko na Stadionie ROSRRiT! Pogoń Siedlce podejmowała Radunię Stężyca w ramach 30. kolejki II Ligi - East. Obie drużyny przystąpiły do spotkania z determinacją, ale to Goście okazali się zdecydowanie skuteczniejsi, zwyciężając 3:0.

To spotkanie obfitowało w emocje od samego początku. Zarówno kibice, jak i zawodnicy czuli na sobie ogromną presję, a atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca.

Pierwsza bramka padła już w 27. minucie, kiedy to W. Luczak z Radunii Stężyca wpisał się na listę strzelców po asyście niezawodnego partnera. Gole strzelane były z determinacją, a bramkarze nie mieli łatwego zadania.

Druga połowa to kontynuacja widowiska pełnego zwrotów akcji. W 50. minucie M. Kuzimski podwyższył prowadzenie dla Gości, sprawiając radość swoim kibicom. Pogoń Siedlce próbowała odrobić straty, ale skuteczna gra obronna Radunii udaremniła plany Gospodarzom.

W 75. minucie M. Kuzimski ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik meczu na 3:0 dla Radunii. To był cios, którego gospodarze nie byli w stanie odwrócić.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji. Sędzia pokazał kilka żółtych kartek, a chwilami emocje sięgały zenitu. Mimo determinacji i walki, Pogoń Siedlce nie zdołała wykorzystać okazji, a ostatecznie musiała uznać wyższość skuteczniejszego przeciwnika.

Następne Mecze

Po tym meczu Pogoń Siedlce zmierzy się kolejno z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Chojniczanką Chojnice. Natomiast Radunia Stężyca spotka się z Wisłą Puławami, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalową Wolą. Kibice obu drużyn już nie mogą doczekać się kolejnych emocji na boisku!