Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-3

W najnowszym starciu II Ligi - East, drużyny Sandecja Nowy Sącz oraz Pogoń Siedlce zmierzyły się na boisku Stadionu ul. Kusocińskiego. Mecz, który odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 11:00, przyniósł emocjonujące widowisko zakończone zwycięstwem Pogoni Siedlce 3-2. Goście prowadzili 2-1 na przerwę i utrzymali przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu: Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce

Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00 na stadionie ul. Kusocińskiego, gdzie miejscowa Sandecja podejmowała drużynę Pogoni Siedlce w ramach 23. kolejki II Ligi - East. Atmosfera na trybunach była gorąca, kibice obu zespołów dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty.

Pierwsza połowa należała do gości, którzy szybko objęli prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez C. Demianiuka w 39. minucie. Kilka chwil później, w 43. minucie, T. Walczak podwyższył prowadzenie dla Pogoni na 0-2. Mimo tego, Sandecja zdołała odpowiedzieć bramką K. Sobczaka w 44. minucie, zmniejszając straty do 1-2 przed przerwą.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie, gospodarze z Sandecji walczyli zaciekle i efektywnie. R. Wolsztyński wyrównał wynik na 2-2 po strzale w 49. minucie, rozpalając nadzieje swojej drużyny oraz kibiców na trybunach. Mecz stał się niezwykle emocjonujący, obie ekipy starały się zdobyć zwycięskiego gola.

Ostateczne rozstrzygnięcie padło na korzyść gości. C. Demianiuk ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając swoją drugą bramkę w 84. minucie meczu i ustalając wynik na 2-3 dla Pogoni Siedlce. Mimo starań Sandecji, nie udało im się odrobić strat, a goście opuszczali boisko jako zwycięzcy tego pojedynku.

Zawodnicy obu drużyn nie szczędzili sobie na boisku, co skutkowało kilkoma kartkami. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki, ale to Sandecja zakończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla P. Buchty w 76. minucie. Pomimo tego, emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Obie drużyny mają już plany na kolejne spotkania. Sandecja Nowy Sącz zmierzy się kolejno z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola, natomiast Pogoń Siedlce czekają starcia z zespołami Stomilu Olsztyn, Polonii Bytom oraz Olimpii Elbląg.