Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce, wynik meczu - 2-3

Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce, wynik końcowy 2-3. Dnia 2023-10-01 17:23 na stadionie Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Grudziądz i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Olimpia Grudziądz a Pogoń Siedlce wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: P. Misiak 21' 0-1 K. Cherniy 56' 1-1 D. Nowak 64' 1-2 C. Demianiuk 68' 1-3 R. Kobryn 85' 2-3

Żółte kartki Olimpia Grudziądz: R. Kobryn 7' O. Sikorski 62' K. Jarzec 70' M. Warcholak 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Burka 42' J. Burek 79' H. Derlatka 90'

Czerwone kartki Olimpia Grudziądz: K. Cherniy 81'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Olimpia Grudziądz stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Zagłębie Lubin II.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy jak R. Kobryn D. Burka nieustannie zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Olimpia Grudziądz i Pogoń Siedlce jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego.