Pogoń Siedlce kontra Polonia Bytom, wynik spotkania: 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Pogonią Siedlce a Polonią Bytom z II Ligi - East zakończył się niespodziewanym remisem 3-3 pomimo trzybramkowej przewagi gości na przerwę. Spotkanie miało miejsce na Stadionie ROSRRiT o godzinie 11:00, a emocje sięgały zenitu do ostatnich minut. Ostateczny wynik pozostawił kibiców z wrażeniem, czekamy na więcej w kolejnych spotkaniach ligowych.

Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Polonia Bytom

Wczorajsze starcie na Stadionie ROSRRiT przyciągnęło tysiące kibiców, gotowych na emocje i niespodzianki. Pogoń Siedlce jako gospodarz stanęła do boju z Polonią Bytom, a widowisko, jakie mieliśmy okazję oglądać, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Na murawie zobaczyliśmy od samego początku zażartą walkę o kontrolę nad boiskiem. Jednak to goście z Bytomia jako pierwsi zdołali pokonać bramkarza Pogoni, D. Scislaka, w 6. minucie pojedynku, dzięki strzałowi K. Wojtyry. Sytuacja na boisku stawała się coraz bardziej dynamiczna, a jeszcze przed przerwą Polonia zdołała zdobyć kolejne dwie bramki - ponownie K. Wojtyra oraz L. Zielinski.

Po zmianie stron to gospodarze wzięli inicjatywę i zaczęli odrabiać straty. C. Demianiuk w 61. minucie wpisał się na listę strzelców, dając Pogoni pierwszego powodu do radości. Atmosfera na trybunach gęstniała, a emocje sięgały zenitu, gdy D. Nowak zdobył dwie kolejne bramki (71. i 78. minuta), doprowadzając do niesamowitego wyniku 3-3.

Poziom rywalizacji był niezwykle wyrównany, co potwierdzają liczne żółte kartki, jakie zostały pokazane zarówno gospodarzom, jak i gościom. M. Karwot, D. Szuprytowski oraz D. Nowak z Pogoni, a także M. Bedronka, M. Szmigiel, L. Zielinski, M. Cichocki i K. Andrzejczak z Polonii, zasłużenie otrzymali upomnienia od arbitrów.

Mimo zażartej walki, na murawie nie padła ani jedna czerwona kartka, co świadczy o sportowym podejściu zawodników, którzy do samego końca walczyli fair play.

Niezwykle emocjonujące starcie zakończyło się remisem 3-3, pozostawiając kibiców w zachwycie i niecierpliwych co do kolejnych meczów swoich ulubionych drużyn. Pogoń Siedlce zmierzy się teraz z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg, natomiast Polonia Bytom stanie do rywalizacji z Wisłą Puławami, ŁKS-em Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przygotują dla nas nasi ulubieńcy na boisku.