Na stadionie Stadion ROSRRiT dnia 2024-03-01 16:45 odbyło się spotkanie Pogoń Siedlce vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-1

W miniony wtorek, 1 marca 2024 roku, na Stadionie ROSRRiT odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków. Pomimo wyrównanej rywalizacji, obie ekipy musiały zadowolić się remisem 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 22. kolejki II Ligi - East.

Mecz Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków: Podsumowanie

Mecz pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to miało miejsce na Stadionie ROSRRiT w ramach 22. kolejki II Ligi - East.

Na boisku nie było bramek w pierwszej połowie, ale po przerwie to gospodarze otworzyli wynik. To Tomasz Walczak popisał się trafieniem w 48. minucie, a asystę zanotował inny zawodnik Pogoni.

Hutnik Kraków nie zamierzał jednak odpuścić i doprowadził do wyrównania w 76. minucie za sprawą Dawida Rakelsa. Bramkarza gospodarzy nie miało szans obronić jego strzał.

W trakcie meczu arbiter pokazał wiele żółtych kartek. Wśród gospodarzy kartonikami zostali ukarani Eryk Dzieciol, Dominik Szuprytowski, Hubert Derlatka, Lukasz Hrnciar oraz Cezary Bujalski. Z kolei w drużynie gości żółte kartki otrzymali Daniel Hoyo-Kowalski oraz Mateusz Drag.

Warto zaznaczyć, że żadna z drużyn nie zakończyła meczu z czerwoną kartką, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku.

Następne spotkania zaplanowane dla Pogoni Siedlce to starcia z Sandecją Nowy Sącz, Stomilem Olsztyn oraz Polonią Bytom. Z kolei Hutnik Kraków zmierzy się z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II i Stalą Stalowa Wola.