Mecz pomiędzy Pogoń Siedlce i Zagłębie Lubin II na stadionie Stadion ROSRRiT - wynik końcowy 1-0

Dnia 2022-11-05 12:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Zagłębie Lubin II.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce a Zagłębie Lubin II wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: D. Nowak 17' 1-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: P. Misiak 13' E. Dzieciol 51' B. Wicenciak 82' N. Fiedosewicz 90'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: J. Kolan 18' M. Bogacz 69'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny sędzia spotkania to D. Krumplewski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak P. Misiak J. Kolan nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Nieustannie zdarzają się nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, że są to zmagania nudne. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East. Pogoń Siedlce oraz Zagłębie Lubin II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ROSRRiT.