Lech Poznań II kontra Pogoń Siedlce, wynik spotkania - 0-3

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznań II a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 0-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-03-20 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się Lech Poznań II oraz Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: M. Gorski 12' 0-1 M. Gorski 29' 0-2 K. Mis 33' 0-3

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 45' J. Antczak 78' M. Skoras 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: K. Mis 43' Marcinho 66' J. Sinior 72' W. Preuss 87'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów oraz Olimpia Elbląg natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice.

Dzisiaj liczni kibice śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Zagorski K. Mis niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się wyjątkowe asysty i bramki, brutalne faule kończące się żółtą kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Lech Poznań II i Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Amiki Wronki.