Stal Stalowa Wola kontra Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 2-1

W dniu 27 listopada 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Pogoń Siedlce. Spotkanie, które odbyło się w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, było częścią rozgrywek II Ligi - East, a jego wynik końcowy to 2-1, pomimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0.

Mecz pomiędzy drużynami: Stal Stalowa Wola (Gospodarz) przeciwko Pogoń Siedlce (Goście)

Sprawozdanie z meczu

Na urokliwym Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola a Pogonią Siedlce. Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie za sprawą J. Siniora, który skutecznie wykorzystał dogodną sytuację podbramkową.

Gospodarze nie załamali się tym trafieniem i zaciekle próbowali odrobić straty. Ich determinacja została nagrodzona w drugiej połowie, gdy B. Pioterczak w 66. minucie doprowadził do wyrównania. Atmosfera na stadionie osiągnęła zenit, a kibice obu drużyn nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, niesamowite zwycięstwo zapewnił A. Imiela, który strzelił bramkę na wagę trzech punktów w doliczonym czasie gry. Ekscytacja na trybunach była nie do opisania, a zawodnicy Stali Stalowa Wola zostali wyśmienicie oklaskani za swoją determinację i zaangażowanie.

Mecz nie obył się bez kartek, a arbiter A. Kozieł musiał ukarać kilku zawodników. Żółte kartki otrzymali J. Kowalski, L. Furtak, D. Urban i J. Gorski z drużyny gospodarzy, oraz K. Mis i T. Lewandowski z zespołu gości. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Następne mecze dla Stal Stalowa Wola to starcia z Chojniczanką Chojnice, Stomilem Olsztyn oraz Kaliszem. Pogoń Siedlce zmierzy się natomiast z Hutnikiem Kraków oraz Sandecją Nowy Sącz.