Spotkanie Pogoń Siedlce kontra Śląsk Wrocław II dnia 2023-04-15 14:00: końcowy wynik 1-0

W dniu 2023-04-15 14:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce oraz Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce i Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: C. Demianiuk 71' 1-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: K. Mis 77'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 13' K. Lizakowski 30' M. Stawny 42'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Znicz Pruszków.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia ligi II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak K. Mis M. Pawelec wielokrotnie serwują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami są zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Zdarzają się przepiękne bramki czy asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i przeglądać spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Pogoń Siedlce i Śląsk Wrocław II jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ROSRRiT.