Spotkanie Olimpia Elbląg vs Pogoń Siedlce dnia 2023-03-04 13:30 na obiekcie Stadion Miejski - wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-03-04 13:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 21. Zmierzyły się Olimpia Elbląg i Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: M. Gabrych 14' 1-0 C. Demianiuk 68' 1-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: Y. Senkevich 31'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Nowak 26' E. Dzieciol 29' J. Pek 41' T. Lewandowski 62' M. Wichtowski 78'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Olimpia Elbląg stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Y. Senkevich D. Nowak niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele niezapomnianych przeżyć. Walki między graczami ligowymi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że mecze przynudzają. Często natrafiamy na bezwzględne faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Olimpia Elbląg oraz Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.