Spotkanie Pogoń Siedlce vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-05-13 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogoń Siedlce: P. Misiak 25' C. Demianiuk 36' T. Lewandowski 70'

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Wenger 61' H. Karpinski 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi P. Misiak K. Wenger systematycznie gwarantują wyborowym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają nader zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Pogoń Siedlce i Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ROSRRiT.