Śląsk Wrocław II kontra Pogoń Siedlce, wynik spotkania - 1-2

Dnia 2021-11-28 12:00 na stadionie Stadion Oporowska odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Śląsk Wrocław II oraz Pogoń Siedlce wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Górski 22' 0-1 M. Górski 69' 0-2 P. Bargiel 84' 1-2

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 24' S. Michalski 60' G. Kotowicz 81' F. Olejniczak 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: W. Trochim 49' W. Trochim 56' M. Piotrowski 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce: W. Trochim 56'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Olimpia Elbląg.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Pawelec W. Trochim raz za razem sprawiają wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy książkowe asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nudzą. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Śląsk Wrocław II oraz Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Oporowska.