Mecz Kalisz vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-3 dnia 2022-04-15 17:00

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Kalisz oraz Pogoń Siedlce wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

W dniu 2022-04-15 17:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Kalisz a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: R. Majewski 12' 0-1 Néstor Gordillo 26' 1-1 Marcinho 38' 1-2 J. Staszak 54' 2-2 M. Górski 85' 2-3

Żółte kartki Kalisz: A. Luszkiewicz 21' A. Luszkiewicz 30' B. Putno 45' M. Maczynski 57' B. Putno 71' A. Kaszuba 72'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: Marcinho 7' M. Wichtowski 39' M. Gorski 76'

Czerwone kartki Kalisz: A. Luszkiewicz 30' B. Putno 71'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rokosz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Kalisz stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II a Pogoń Siedlce z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. A. Luszkiewicz Marcinho stale zapewniają fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Kalisz oraz Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion OSRiR.