Spotkanie Pogoń Siedlce vs Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza część spotkania między Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-06 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce oraz Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: A. Stasiak 82' 0-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: N. Fiedosewicz 56' K. Wlodyka 57'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 37' D. Wojtyra 40' M. Czernis 44' M. Rajch 54' L. Sarnowski 71' M. Rajch 87'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg: M. Rajch 87'

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

W dzisiejszych czasach fani futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak N. Fiedosewicz A. Piekarski często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, efektowne gole czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion ROSRRiT.