ŁKS Łódź II vs Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 1-2

W dniu 20 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Pogoń Siedlce. Spotkanie, które było częścią 18. kolejki II ligi - East, zakończyło się zwycięstwem drużyny Pogoń Siedlce 2:1. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, druga połowa przyniosła emocjonujące chwile i bramki, które zdecydowały o ostatecznym wyniku.

Relacja z meczu piłki nożnej: ŁKS Łódź II kontra Pogoń Siedlce

Dzisiaj na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II a Pogoń Siedlce. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla gości. Spotkanie miało miejsce w ramach 18. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia.

W pierwszej połowie meczu żadna z drużyn nie zdołała strzelić gola, co przekładało się na wynik 0-0 do przerwy. Mimo starań zawodników obu drużyn, brakowało skuteczności i precyzji w końcowym wykończeniu akcji.

Po przerwie pierwszy gol padł w 51. minucie, kiedy to J. Sinior z drużyny Pogoń Siedlce otworzył wynik meczu. Jednak ŁKS Łódź II szybko odpowiedział, wyrównując wynik za sprawą bramki strzelonej przez J. Zająca w 54. minucie. Niestety, po chwili C. Demianiuk zdobył bramkę dla Pogoni Siedlce w 65. minucie, ustalając ostateczny wynik meczu na 1-2 dla gości.

Podczas meczu żółte kartki otrzymali: A. Slezak, O. Koprowski, J. Kuzma, L. Dynel i J. Zajac z drużyny gospodarzy oraz P. Misiak i P. Pyrdol z drużyny gości.

Warto zaznaczyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Następne mecze dla ŁKS Łódź II to spotkania z Chojniczanką Chojnice, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn, natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Stalą Stalowa Wola, Stomilem Olsztyn oraz z zespołem Kalisz.