Mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II kontra Pogoń Siedlce, wynik 0-2

Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 0-2

W niedzielnym starciu na Stadionie Zagłębia Lubin II drużyna gospodarzy podejmowała zespół Pogoni Siedlce w ramach 31. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoni 2:0, której zawodnicy już w pierwszej połowie zdobyli obie bramki, nie pozostawiając rywalom złudzeń co do swojej determinacji. Wspaniała atmosfera na trybunach towarzyszyła emocjom na boisku, tworząc niezapomniane widowisko dla kibiców.

Pogoń Siedlce kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-3

Pogoń Siedlce kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania: 0-3

W najnowszym spotkaniu II Ligi - East drużyna Pogoni Siedlce podejmowała na własnym boisku Radunię Stężyca. Mecz ten odbył się 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie ROSRRiT. Ostateczny wynik to 0-3 na korzyść gości, którzy prowadzili już 0-1 po pierwszej połowie.]]>

Mecz pomiędzy SKRA Częstochowa kontra Pogoń Siedlce, wynik 0-1

SKRA Częstochowa vs Pogoń Siedlce, wynik meczu: 0-1

W sobotni wieczór na Stadionie ul. Loretańska w ramach 29. kolejki II Ligi - East odbył się pojedynek pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa i Pogoń Siedlce. Mecz ten zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 1-0. Pomimo wyrównanej walki, żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do siatki w pierwszej połowie, ale decydujące trafienie padło po przerwie, pozostawiając kibiców z niecierpliwością czekających na kolejne spotkania.

Mecz Pogoń Siedlce kontra Olimpia Grudziądz 0-0

Pogoń Siedlce vs Olimpia Grudziądz, wynik spotkania - 0-0

W dniu 12 kwietnia 2024 roku na Stadionie ROSRRiT odbył się zacięty mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Olimpia Grudziądz. Pomimo starań obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mimo braku bramek, emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Wynik na przerwę również utrzymywał się bez zmian - 0-0. Kibice wypełnili trybuny, tworząc niesamowitą atmosferę, która dodatkowo podgrzewała atmosferę na boisku. Mecz ten na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn.

Mecz Kotwica Kołobrzeg kontra Pogoń Siedlce, wynik 2-2

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce, wynik spotkania - 2-2

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Pogoń Siedlce, które odbyło się 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45 na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, obie ekipy podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje trwały do samego końca.

Pogoń Siedlce kontra Lech Poznań II, wynik 2-0

Mecz Pogoń Siedlce vs Lech Poznań II zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-03-30 14:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Lech Poznań II, który odbył się 30 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie ROSRRiT, zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując rywali 2-0. Już w pierwszej połowie Pogoń Siedlce objęła prowadzenie 1-0, utrzymując skuteczną grę do końcowego gwizdka sędziego.

Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3

Pogoń Siedlce kontra Polonia Bytom, wynik spotkania: 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Pogonią Siedlce a Polonią Bytom z II Ligi - East zakończył się niespodziewanym remisem 3-3 pomimo trzybramkowej przewagi gości na przerwę. Spotkanie miało miejsce na Stadionie ROSRRiT o godzinie 11:00, a emocje sięgały zenitu do ostatnich minut. Ostateczny wynik pozostawił kibiców z wrażeniem, czekamy na więcej w kolejnych spotkaniach ligowych.

Pogoń Siedlce kontra Stomil Olsztyn, wynik 1-0

Na stadionie Stadion ROSRRiT miało miejsce spotkanie Pogoń Siedlce kontra Stomil Olsztyn: 1-0

W minioną niedzielę na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach odbył się emocjonujący mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Pogoni Siedlce oraz Stomil Olsztyn. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując gości 1-0. Mecz ten miał miejsce 13 marca o godzinie 17:00, a wynik na przerwę był remisowy 0-0.

Sandecja Nowy Sącz kontra Pogoń Siedlce, wynik 2-3

Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-3

W najnowszym starciu II Ligi - East, drużyny Sandecja Nowy Sącz oraz Pogoń Siedlce zmierzyły się na boisku Stadionu ul. Kusocińskiego. Mecz, który odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 11:00, przyniósł emocjonujące widowisko zakończone zwycięstwem Pogoni Siedlce 3-2. Goście prowadzili 2-1 na przerwę i utrzymali przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Pogoń Siedlce vs Hutnik Kraków, wynik 1-1

Na stadionie Stadion ROSRRiT dnia 2024-03-01 16:45 odbyło się spotkanie Pogoń Siedlce vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-1

W miniony wtorek, 1 marca 2024 roku, na Stadionie ROSRRiT odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków. Pomimo wyrównanej rywalizacji, obie ekipy musiały zadowolić się remisem 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 22. kolejki II Ligi - East.

MKP Pogoń Siedlce na YouTube

Skróty ciekawych meczów

Mecz Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 2-2

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Garbarnia Kraków oraz Pogoń Siedlce zakończyła się . Końcowy wynik meczu to 2-2.

Więcej…

Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice vs Pogoń Siedlce 3-0

W dniu 2021-09-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce.

Więcej…

Relacje ze spotkań Pogoni

Mecz pomiędzy Śląsk Wrocław II kontra Pogoń Siedlce, wynik 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Śląsk Wrocław II a Pogoń Siedlce zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Więcej…

Sokół Ostróda vs Pogoń Siedlce wynik 0-0

Dnia 2022-04-27 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Sokół Ostróda a Pogoń Siedlce.